KRAJOWE CENTRUM METODYCZNE KSZTAŁCENIA
I EGZAMINOWANIA SPAWACZY

• Krajowe Centrum Metodyczne Kształcenia i Egzaminowania Spawaczy od 1995 r. prowadzi swoją działalność na warszawskiej Pradze, przy ul. Nasielskiej 48. Centrum posiada Atest 74/2016 Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach uprawniający do szkolenia oraz egzaminowania spawaczy po kursach o charakterze podstawowym i ponadpodstawowym w oparciu o wytyczne Instytutu.
  • Od początku swego istnienia placówka specjalizuje się w szkoleniu:
    • spawaczy wszystkimi metodami  (MIG, MAG, TIG, elektrodą otuloną, acetylenowo- tlenowe)
    • pracowników wybranych zawodów budowlanych
    • operatorów krajarek poligraficznych.
  • Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie z naszej oferty dostosowane do oczekiwań Klienta.  Każdorazowo negocjujemy i dostosowujemy warunki organizacyjno-finansowe,  czasu współpracy i liczby potencjalnych uczestników i uczestniczek kursów.
  • Umożliwiamy  system płatności ratalnych - indywidualny dla każdego szkolenia, uczestnika lub Klienta.
  • Organizujemy również szkolenia spoza katalogu opublikowanego na stronie internetowej na zamówienie firm i osób prywatnych. Szkolenia „szyte na miarę” powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym.
  • Na życzenie Klienta szkolenia organizujemy w dogodnej, wskazanej przez Niego lokalizacji.
  • Mając na uwadze kompleksową obsługę naszych Klientów, poza kursami zawodowymi, oferujemy przeprowadzenie analizy potrzeb szkoleniowych, kompetencji i kwalifikacji pracowniczych.   W tym celu współpracujemy z pracownikami naukowymi, którzy posiadają udokumentowane doświadczenie praktyczne w prowadzeniu procesów analitycznych dotyczących zarządzania i oceny jakości kapitału ludzkiego.
  • Dla klientów przewidujemy zróżnicowany system bonusów i rabatów.
  • Część kursów przygotowana jest w postaci modułowej, co oznacza, że zakres zagadnień można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.